Výhody infrazářiče ALF infrared

- vysoceúčinný topný element

- úhel sálání přes 90°

- minimální světelné spektrum

- nízká hmotnost

- minimální náklady na servis

- odolnost vůči vlhkosti IP 34


Použití infrazářičů ALF infrared

- domácnosti
- terasy a zimní zahrady
- předzahrádky, restaurace
- garáže, dílny, sklady
- vysoušení staveb

KONTAKTY

Infrasystémy s.r.o.
Na Svěcence 2494/2a, 193 00
Praha
tel: +420 601 555 225
info@infrasystemy.cz
Výhradní dovozce a prodejce infrazářičů ALF
Otevírací doba: dle telefonické dohody

Technologie
Technologie infrazářičů ALF - konstrukce, regulace, bezpečnost

Topná trubice

Infrazářiče ALF se vyznačují nejvyší účinností použité topné trubice se speciálním chrom-niklovým topným drátem používaným v průmyslových pecích v ochranném skleněném pouzdře z matného křemičitého skla. Velká plocha trubice i drátu umožňuje dosáhnout vysokého sálavého výkonu a matné křemičité vyzařuje pouze minimum stětelného toku a to až o 90% méně než quartzové zářiče! Díky tomu infrazářič ALF infrared neoslňuje a světelné spektrum je minimalizováno a nejnižší úroveň. Infrazářiče ALF infrared jsou tak vhodné i pro domácí použití.

Odrazivé zrcadlo

Extrémně vysoce leštěný kovový povrch odráží až 99% sálavého tepla vpřed a zářič ALF sálá rovnoměrně pod úhlem přes 90°. Zářiče ALF mají nejvyrovnanější úhel sálání na trhu. V porovnání s jinými zářiči na trhu tak uváděný osálaný prostor prohřívá nejrovnoměrněji.

Regulace a ovládání

Infrazářiče řady C - nastavuje požadovanou teplotu otočný ovladač na boku infrazářiče.

infrazářiče řady UK - jsou ovládány dálkovým ovladačem s funkcemi: on/off, regulace výkonu v pěti krocích, vypnutí v požadovaném čase funkce sleep.

Zářiče řady G/K - mají na boku otočný ovladač nastavující výkon zářiče v devíti krocích.

Zářiče řady MC 1900 W mají otočný ovladač na těle zářiče kterým nastavujete teplotu v místnosti a zářič reguluje výkon podle dosažené teploty.

Infrazářiče řady MC 2300W mají dálkové ovládání s funkcemi: on/off, regulace výkonu v pěti krocích, vypnutí v požadovaném čase funkce sleep.

Infrazářič typ P/10 má vypínač s funkcí on/off na těle zářiče.

Kvalitní konstrukce infrazářičů ALF

Infrazářiče ALF infrared kombinují moderní technologie s lety prověřeným řešením konstrukce a splňují nejvyšší nároky na účinnost a bezpečnost provozu zářičů po velmi dlouhodu dobu.

Speciálně vinutý topný element pro maximální dosaženou plochu zdroje sálavého tepla dosahuje velmi vysoké životosti několika tisíc hodin, je výměnný a může jej vyměnit jakýkoliv elektrotechnik.

topná trubice infrazářiče ALF infrared_infraky_cz

 

 

alf_infrared_trubice_infrazaric_infraky_zaric

Výhoda křemičité trubice s velkou plochou a nižší teplotou povrchu než například quartzové nebo karbonové zářiče je komfortnější nižší intenzita světla a větší úhel sálání. Zářiče tak lze použít i v domácnosti a v blízkosti osob.

 

 

 

Bezpečnost provozu zářičů ALF

Infrazářiče ALF infrared splňují nejpřísněší požadavky na certifikaci. Použité konstrukční řešení je prověřeno mnohaletou praxí a zkušenostmi zákazníků z celého světa v domácnostech i v komerčních prostorách.alf_infrared_certifikáty_infrazaric_infraky_zaric
Infrazářiče splňují zvýšenou odolnost vůči vodě a nečistotám až IP34. Instalace je tak možá již do zóny 2 a 3 viz. obrázek.

alf_infrared_zony_ip_infraky_zarice_infrazaric

Oblasti použití infratopení ALF

  • Domácnosti - zimní zahrady, koupelny, obývací pokoje, fitness a wellness, vytápění garáží, vinných sklepů atd..
  • Komeční použití - restaurace, předzahrádky, kavárny, obchody, stánky, prodejny, průmyslové haly, vysoušení staveb a
  • Ostatní - kostely, karavany, ohřev materiálů pro strojní výrobu, teraria, atd..

Instalace infrazářičů

lze ji provézt i svépomocí. Infrazářič obsahuje kompletní montážní sadu pro instalaci na stěnu / strop. Dodávané distanční konzole umožňují náklon pod úhlem 180° a za určují bezpečnou vzdálenost od povrchů na které se montáž provádí. Instalace smí být u zářičů vždy vodorovná, pouze volně stojící infrazářiče Micatronic jsou určeny pro svislé použití.

Ukázky použití

 

alf_infrared_pouziti_koupelna_infrazaric_infraky_zaricalf_infrared_pouziti_terasa_infrazaric_infraky_zaricalf_infrared_pouziti_restaurace_infrazaric_infraky_zaricalf_infrared_pouziti_obchod_infrazaric_infraky_zaricalf_infrared_pouziti_bar_restaurace_infrazaric_infraky_zaricalf_infrared_pouziti_garáž_infrazaric_infraky_zaric